facebook

Zielone szkoły

Serdecznie zapraszamy do Jędrusiowej Chaty,
która położona jest w małej, malowniczej wsi - Kocień Wielki, na skraju Puszczy Noteckiej.

Wybierz jedną z interesujących Cię opcji.

 

 

A
Oferta dla klas 1-3
„Przygoda, edukacja, zabawa” 


B
Oferta dla klasy 4
„Przygoda, edukacja, zabawa”


C
Oferta od klas 5
„Przygoda, edukacja, zabawa”


D
Oferta dla klas 4
„Przygoda, edukacja, zabawa”


E
Program - starsze dzieci -1 doba pobytu + obiad
„Przygoda, edukacja, zabawa”

Od lat przyjeżdżają do nas dzieci szkolne, które poznają życie gospodarstwa. Nawiązują nowe znajomości z rówieśnikami. Poznają i zaprzyjaźniają się również z zamieszkującymi w zagrodach zwierzętami tj. z końmi, osiołkiem, kozami, owcami, króliczkami, kotkami i psami.

Oferujemy rónież wiele atrakcji: wycieczki edukacyjne; zabawy w lesie sosnowym; pizzę z pieca chlebowego; prace plastyczne „W wiejskiej zagrodzie"; spacery na koniach itp.

A to tylko niektóre z licznych atrackji jakimi staramy się zachęcić dzieci do aktywnego spędzania czasu. Uwierzcie, że będzie to czas mile spędzonych chwil i niezapomnianych wrażeń. Wycieczki, konie, ogniska i dyskoteki – program jest wspaniały – będzie co wspominać !!!

Jędrusiowa Chata serdecznie zaprasza zorganizowane grupy dzieci i młodzieży. Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest członkiem Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych. Jest laureatem konkursu Zielone Lato 2004

a także

w 2012 roku zostało wyróżnione przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego III lokatą w konkursie na najlepszy obiekt agroturystyczny w Wielkopolsce.