facebook

Jazda konna

Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych gości na jazdę konną do Jędrusiowej Chaty.  Mamy wiele koni,  mają różne temperamenty, są różnej maści, różnej wysokości i jak zawsze, każdy nasz gość może znaleźć swojego ukochanego konia.

W Jędrusiowej Chacie jest pięknie, spokojnie i pachnąco - to Puszcza Notecka. Mamy 12 koni!

Jeździć można na dużym maneżu i na sporym lonżowniku. Polną ścieżką między nimi wjeżdżamy do lasu. A sosnowe lasy Puszczy Noteckiej są wspaniałym miejscem do jazy terenowej.

Prowadzimy Zachowawczą Hodowlę Konika Polskiego,  co roku są małe źrebaczki i wszystkie nasze konie są końmi ujeżdżonymi. Czyszczenie koni, opieka nad nimi dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Preferujemy rekreacyjną jazdę konną. Jest miło i bezpiecznie.

Instruktorem jest Zofia Wojciechowska -  udziela lekcji i prowadzi jazdy w terenie. Latem w Jędrusiowej Chacie organizujemy obozy konno – plastyczne dla dzieci. Robimy to od lat i co roku przyjeżdża do nas po 20 dzieci na każdy z czterech turnusów. Wiele z nich przyjeżdża tak długo, jak długo mogą – do 16 roku życia. Chcą  spotkać się z nami, z przyjaciółmi no i oczywiście KOŃMI. A potem odwiedzają nas jako indywidualni turyści – zaprzyjaźnieni Goście.

W naszej ofercie znajdują się także  przejażdżki bryczką, wozem i kuligi.


Zapraszamy serdecznie
Zofia i Andrzej Wojciechowscy