facebook

Gospodarze zapraszają


 „Mieszkanie na wsi, w lesie to dla nas luksus. Gdy wychodzimy rano z domu witają nas koty i psy. Konie nastawiają aksamitne chrapy i cicho, przyjacielsko rżą, Osiołek Tuptuś stoi przy ogrodzeniu swojego wybiegu pod sosnami i w zgodzie z owieczkami i kozami czeka na swoje conieco”

Tak wyglądają poranki, niezależnie od tego czy kwitną kwiaty, czy spadają orzechy z naszego wielkiego drzewa. Powietrze pachnie w sosnowym lesie także zimą!!! Przyjechaliśmy z mężem z Poznania i dumni jesteśmy, że udało nam się połączyć różne przyjemności życiowe.

Ja godzę spacery z kijkami po lesie tzw. techniką nordic walking, jazdę konną, dojenie kóz, z pracą ze studentami Akademii Muzycznej w Poznaniu, obcowaniem ze sztuką na zajęciach z historii sztuki, oraz zgłębianiem najistotniejszych problemów na zajęciach z filozofii. Andrzejowi ekonomia i doświadczenie dyrektorskie znakomicie służy prowadzeniu gospodarstwa agroturystycznego, które trzeba zorganizować i zaopatrzyć, trzeba uprawić rolę, i opiekować się licznymi zwierzętami. Między innymi od kilku lat prowadzimy Zachowawczą Hodowlę Konika Polskiego.

Zapraszamy wszystkich, którzy tak jak i my, lubią aktywne życie, ale również bardzo cenią sobie kubek z herbatą lub kawą przy stole pod śliwkami, wśród biegających świnek, ćwierkających ptaszków i wypoczywających przyjaciół.”