facebook

Dom - Jędrusiowa Chata

Jędrusiowa Chata to duży stary wiejski dom z początku XIX w., położony w rozległym 4 ha ogrodzie, na skraju malutkiej wsi, pod lasem.  Zapraszamy Gości pragnących w ciszy i spokoju odpocząć w Gminie Wieleń w kontakcie z przyrodą (sosnowe lasy ze 180  kilometrami  tras do nordic walking i narciarstwa biegowego) i zwierzętami. Tu spotkasz 12 koni, Zachowawczą Hodowlę Konika Polskiego, osiołka, kozy, owce - wrzosówki, świnki biegające pod lasem, króliki, drób i oczywiście psy i koty.

 

Na terenie obiektu są: tarasy, możliwość grillowania, miejsce na ognisko, wędzarnia, piec chlebowy, sala do ping-ponga, boisko do siatkówki i piękny, piaszczysty maneż i lonżownik.

 

Wykwalifikowany instruktor prowadzi jazdy konne w terenie i na maneżu i hipoterapeutyczne przechadzki po lesie (w razie niepogody jest ujeżdżalnia).

 

Potrawy serwowane w "Jędrusiowej Chacie" znane są ze swojej smakowitości. Przygotowujemy je wykorzystując produkty pochodzące z własnego gospodarstwa oraz lokalnego rynku, od rolników produkujących żywność metodami tradycyjnymi. Jesteśmy przekonani, że wszyscy nasi goście , którzy poznają naszą kuchnię z przyjemnością wrócą do niej znowu odwiedzając nas kolejny raz.

Do dyspozycji Gości jest:

  • sala kominkowa – jadalnia,

Oraz pokoje:

  • wszystkie położone na parterze,
  • okna z widokiem na ogród
  • każdy wyposażony w łazienkę z prysznicem, czajnik elektryczny, kubeczki do napojów, pościel i małe ręczniki.
  • jeden pokój dwuosobowy (15 m2),
  • jeden pokój czteroosobowy z piętrowym łóżkiem i wyjściem na taras (15 m2, bardzo dobre dla rodziny z dziećmi),